Професія Продакт-менеджер: Опис, Обов’язки, Навички Та Знання, Навчання

Продакт-менеджер може поглиблювати свої знання і навички в галузі розробки продуктів, маркетингу, аналітики та інших суміжних галузей. Це допоможе брати складні проєкти й отримувати вищу оплату. Якщо вишки немає, як і досвіду в ІТ, освіта у виші буде не зайвою. Можна отримати диплом у сфері маркетингу, менеджменту або сучасних технологій.

продакт менеджер навички

Метою останнього є оцінка здібностей і особистісних якостей кандидата, щоб зрозуміти, чи здатен він виконувати певну роботу, обіймати конкретну посаду. Спробуйте показати свою експертизу в розробці інтерфейсів користувача. Підготуйте скріншоти, моделі, https://wizardsdev.com/ сторінки з працюючим софтом. На прикладі розкажіть, які завдання вирішували вашим інтерфейсом (наприклад, групові операції). Друзі, не плутайте, будь ласка, (типова помилка) метрики продукту з метриками проекту (терміни, бюджет, ризики тощо).

Курси Продакт-менеджера

Наприклад, компанія планує збільшити прибуток і вирішила розробити мобільний додаток — насамперед їй необхідний продакт-менеджер. Він проведе дослідження, розрахує product manager вакансии економічні параметри, сформує вимоги до продукту та стратегію його створення. Далі «включається» проджект, який разом із командою розробників її реалізує.

продакт менеджер навички

Project administration — це процес управління проєктами, що включає в себе їх планування, організацію та реалізацію для досягнення поставлених цілей з умовою дотримання встановлених часу та бюджету. Можна не писати посаду, на яку претендуєте, якщо це не вказано у вимогах прямим текстом. На співбесіді можуть запропонувати іншу позицію – таке буває у великих компаніях. Рекрутер оцінить Skills Set та запропонує найкращий варіант, де ваші вміння принесуть найбільшу користь компанії. Наприклад, ви краще підійдете не на продакта, а на суміжну роль – продакт-маркетолога чи продакт-аналітика. Щоб почати працювати продакт-менеджером, знадобиться набір певних навичок і знань.

Як Би Ви Вдосконалили Наш Продукт? Запропонуйте Фічу

Можна піти в нафтогазовий сектор і бути там продактом. Наприклад, зараз є вакансії продакт-менеджера у фармацевтичну компанію «Дарниця», де задача — створювати нові фармацевтичні продукти для того, щоб продавати їх гуртом, і це теж продакт-менеджмент. Буває, що в команді не завжди є і продакт, і проджект. Наприклад, у стартапах ці ролі інколи може поєднувати одна людина — той, хто вигадав продукт. Якщо в компанії не використовують продуктовий підхід, то і продакт-менеджера зазвичай не наймають. А ось проджекти потрібні бізнесу і з продуктовим, і проєктним підходом.

  • Він повинен думати «на крок вперед», щоб попередити можливі ризики, вірно делегувати членам команди задачі і здати проєкт в узгоджений термін.
  • Після запуску задача менеджера проаналізувати поведінку користувача в продукті та зробити його ще кращим і кориснішим.
  • Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних можливостей.
  • А в тих, що займаються замовленнями від інших компаній, частіше працюють проджект-менеджери.
  • Продакти рідко беруть участь у виведенні продукту з ринку, крім двох випадків.
  • Отже, оптимальним рішенням буде перехід з іншої професії на позицію Product Manager всередині своєї компанії.

А в тих, що займаються замовленнями від інших компаній, частіше працюють проджект-менеджери. Продакт-менеджер — це батько будь-якого нового продукту, цей фахівець контролює і керує всім, що пов’язано з новинкою, починаючи з ідеї й завершуючи просуванням готового товару або послуги. Якщо Product Manager новатор, то Project Manager — координатор. Функції проджекта пов’язані безпосередньо з процесом та його контролем.

Як Ви Пріоритезуєте Продуктовий Беклог

У деяких компаніях питання якості закривають тестувальники, але в стартапах цю роль найчастіше теж виконує product supervisor. Навіть якщо в команді є QA, продакт все одно активно залучений в процес тестування. Design considering — це проста методологія, яка дозволяє зробити прототип за кілька ітерацій, обкатати прототип на користувачеві, отримати перший фідбек і масштабувати зроблене. Особливість design pondering — прототипування продукту, який орієнтований на реальних людей зі своїми складнощами й нелогічною поведінкою. Якщо подивитися на ідею продукту як на спосіб зробити якусь роботу, то цю роботу користувач давно вирішує якимось способом, хай навіть не найоптимальнішим.

Щоб команда працювала продуктивно та згуртовано, завдання виконувались вчасно, бюджет був розподілений вірно, а продукт у підсумку виправдав очікування — компанії наймають менеджера проєктів або PM-а. Хто такий project supervisor, чим саме він займається, що повинен знати, а також як опанувати одну з найбільш загадкових (і, до речі, перспективних) професій — розбираємося детальніше в статті. Сьогодні на ринку праці з’являється все більше нових спеціальностей, назва яких років ми навіть не чули. До цього переліку можна зарахувати і професію продакт-менеджера. Який рівень зарплати у нього і які перспективи працевлаштування? Ми рекомендуємо вам комп’ютерну академію «Крок» та її курси для тих, хто хоче в перспективі очолити свій напрямок, відділ чи всю компанію.

Також багато успішних представників професії пропонують всім, хто хоче освоїти професію, пройти курси. В середньому «Продакт-менеджер» в Україні заробляє грн. У будь-якому випадку, наголошуйте в першу чергу на цінності для споживача.

Так, крім ІТ-галузі, вони актуальні у маркетингових та веб-агентствах, які сконцентровані на співпраці з замовниками. Він повинен думати «на крок вперед», щоб попередити можливі ризики, вірно делегувати членам команди задачі і здати проєкт в узгоджений термін. Успішний проєктний менеджер — комунікабельна, активна та емпатична людина, яка легко знаходить спільну мову з різними особистостями. Крім того, серед важливих особистих якостей PM-а — організованість, відповідальність та стресостійкість.

Implicit Wait Або Неявне Очікування Та Пошук Елементів Findelement

Робота Project Manager — високооплачувана, перспективна та дуже цікава, але водночас — серйозна і відповідальна. Якщо ви замислюєтесь над тим, щоб будувати кар’єру в project administration, точніше зрозуміти чи підійде вам ця професія можна, попередньо вивчивши її переваги та недоліки. PM може працювати як вже з наявною командою потрібних фахівців, так і наймати додаткових спеціалістів — in-house працівників чи фрилансерів. Для цього він робить запит HR-менеджеру та контролює процес пошуку кандидатів.

З яким інтервалом ви її відстежуєте та що відбувається, якщо спостерігається відхилення. Продукт-менеджери потрібні будь-якій компанії, яка має власне виробництво. Нерідко у своїй роботі фахівцю доводиться працювати із різними групами товарів.

продакт менеджер навички

Бюджет визначає прибуток та вартість проєкту для компанії. Будь-яке збільшення суми, необхідної для роботи, потрібно обґрунтувати замовнику, а прогноз прибутку потребує якісної, деталізованої аналітики. Після запуску задача менеджера проаналізувати поведінку користувача в продукті та зробити його ще кращим і кориснішим. На цьому етапі продакт використовує аналіз метрик, тестування, research. Продажі — підготовка демо, сейлз-матеріалів, відповідей на тендери, інтеграція продукту і т.д.